Hlavní tah u Písku zablokovala vážná nehoda

23.01.2019
Hlavní tah u Písku zablokovala vážná nehoda

nehoda-cry.png
Vážná dopravní nehoda se stala dnes ,23. ledna 2019, v ranních hodinách na silnici I/20 vedoucí z Písku do Protivína v místě zvaném Nový Dvůr.

Podle vyjádření Policie ČR z důvodu nedodržení bezpečné vzdálenosti se zde po sedmé hodině ranní střetly nákladní automobil značky Volvo s dodávkou Iveco.

ViewImage-aspx.jpg

Z dodávky profesionální hasiči ze stanice Písek museli vyprošťovat zraněného řidiče. Po základním ošetření byl do nemocnice transportován letecky. Hasiči zároveň s vyproštěním zkontrolovali havarované vozy, aby u nich nedošlo ke vzniku požáru.

rrt.jpg

Nehodu si poté převzali policisté k šetření. Hasiči vyčkali do ukončení zaměřování a následně zametli ze silnice střepy a úlomky plastů. Okolo deváté hodiny dopolední písecká jednotka zásah ukončila.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj