Jihočeský sbor opouští jindřichohradecký ředitel

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Jihočeský sbor opouští jindřichohradecký ředitel
V pátek 31. března prožije plk. Ing. Jan Všetečka na svoji stanici v Jindřichově Hradci po více než třiceti odsloužených letech svůj poslední služební den.

433103__.jpg
Na společné fotografii podává Jan Všetečko ruku svému nástupci Lukáši Jankovi.

Jan Všetečka nastoupil k požární ochraně v roce 1986 na tehdejší Okresní správu Sboru PO v Třebíči. Zde posléze zastával funkci zástupce náčelníka a velitele útvaru. Významně se podílel na konstituování HZS Kraje Vysočina, kde po jeho vzniku zastával funkci ředitele územního odboru Jihlava a dále pak náměstka krajského ředitele, a to až do roku 2004, následně pak vykonával funkci vedoucího oddělení kontrolní činnosti a ZPP. V roce 2008 vyhrál výběrové řízení na pozici ředitele územního odboru HZS Jihočeského kraje Jindřichův Hradec.
A právě jindřichohradečtí hasiči plánují pro svého ředitele oficiální rozlučku. Chtějí se rozloučit s ředitelem, kterého uznávají jako svoji autoritu a váží si ho jako velkého člověka.

por.Ing.Vendula Matějů
HZS Jihočeský kraj