Nehoda kamiónu a traktoru u Otína si vyžádala jedno zranění

19.09.2018
Nehoda kamiónu a traktoru u Otína si vyžádala jedno zranění
kamion1.jpg traktor2.jpg
U obce Otín na zasahovala v úterý , 18. září 2018,  profesionální jednotka ze stanice Jindřichův Hradec u dopravní nehody kamiónu a traktoru. Hasiči k nehodě vyjeli v 17:54 hodin.

a-(1).jpg

Nehoda byla nahlášena s tím, že je na místě zraněná osoba, ale bez nutnosti vyproštění. Průzkum na místě zach.jpgnehody původní ohlášení potvrdil. Zraněnou osobu si převzali zdravotníci ZZS, jindřichohradecká jednotka nevyprošťovala.

aa-(1).jpg

Hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili obě vozidla a zkontrolovali, zda z nich nevytékají žádné provozní kapaliny. Vyteklé provozní látky na silnici sanovali sorbentem.

cas1.pngPo 19. hodině byl kamión vyproštěn. Jednotka vyčkala do příjezdu jeřábu na odtah a následně dokončila úklid vozovky. Zásah jindřichohradečtí hasiči ukončili po 20. hodině.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj