Nehoda s vyproštěním u Sudoměřic u Bechyně

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

12.11.2019 | Sudoměřice/ Jihočeský kraj
Nehoda s vyproštěním u Sudoměřic u Bechyně
Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí 11. listopadu v odpoledních hodinách u Sudoměřic u Bechyně. Havaroval zde osobní automobil značky Škoda Octavia,

Informaci o nehodě hasiči přijali na operační středisko šest minut po 16. hodině. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Týn nad Vltavou, svolána byla také jednotka SDH obce Bechyně. Průzkum na místě nehody potvrdil původní ohlášení. Zasahující hasiči ihned zahájili vyprošťování. Museli hydraulickým vyprošťovacím zařízením rozstříhat celý pravý bok vozu, aby zraněnou osobu vyprostili a předali zdravotníkům ZZS. Zároveň vůz, který skončil mimo vozovku bokem na stromě, zajistili proti vzniku požáru a provedli kontrolu úniku provozních kapalin. Nehodu šeří Policie ČR.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje