Nehoda s vyproštěním u obce Všechlapy

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.01.2021 | Všechlapy/ Jihočeský kraj
Nehoda s vyproštěním u obce Všechlapy

Profesionální hasiči ze stanice Tábor a dobrovolná jednotka obce Bechyně byli v pondělí 18. ledna v 5:37 hodin povoláni k obci Malšice, části obce Všechlapy, kde došlo ke střetu dvou osobních aut.

Ve voze značky Renault zůstaly zaklíněné dvě osoby. Táborská jednotka musela použít hydraulické vyprošťovací zařízení, aby postupně obě vystříhala z auta ven. Během přibližně čtvrthodiny byly obě osoby vyproštěné a předané zdravotníkům ZZS. Hasiči zároveň zajistili havarované vozy protipožárním opatřením a provedli kontrolu úniku provozních kapalin. Bechyňská jednotka řídila po dobu záchranných prací provoz na komunikaci. Po ukončení šetření policistů a odtahu obou havarovaných aut tatáž jednotka dokončila úklid vozovky.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje