Nehoda u Čertovy stěny se nakonec obešla bez vyproštění

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

02.09.2018
Nehoda u Čertovy stěny se nakonec obešla bez vyproštění
nehoda33.jpgS nutností vyproštění zraněných osob byla na Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje 1. září 2018,  odpoledne,  nahlášena u Vyššího Brodu dopravní nehoda dvou osobních aut.

aa.jpg

K nehodě operační důstojníci vyslali profesionální jednotku ze stanice Frymburk a jednotku dobrovolných hasičů obce Vyšší Brod. Nehoda se stala na silnici č. 163 u Čertovy stěny.

ViewImage-aspx.jpg

Srazily se zde osobní auta továrních značek Hyundai Tuscon a Peugeot 106.
zdravotni-pomoc.jpgI přes původní ohlášení nakonec zasahující hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat. Zranění utrpěly celkem tři osoby, které hasiči pouze předali do péče zdravotníků ZZS. Všichni tři byli sanitkami odvezeni do nemocnice.

dd.jpg

Hasiči dále zajistili obě havarovaná auta proti vzniku požáru a provedli kontrolu úniku provozních kapalin. pomocs.jpgNásledně asistovali při naložení aut na vůz odtahové služby. Po 16. hodině mohly jednotky dokončit úklid vozovky. Zásah operační středisko uzavřelo krátce před 17. hodinou.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj