Nehoda v Nové Olešné se nakonec obešla bez vyproštění

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

13.02.2020 | Nová Olešná/ Jihočeský kraj
Nehoda v Nové Olešné se nakonec obešla bez vyproštění

U Nové Olešné zablokovala ve středu 12. února odpoledne celou silnici dopravní nehoda dvou osobních aut.

K nehodě, která byla původně ohlášena s nutností vyproštění zraněných osob, vyjeli krátce před 14. hodinou profesionální hasiči ze stanice Jindřichův Hradec, svolána byla také jednotka SDH obce Studená. Průzkum na místě událostí ukázal, že vyproštění nebude potřeba.
Hasiči pomohli zdravotníkům ZZS s ošetřením dvou zraněných osob a jejich transportem do sanitek. Souběžně provedli u aut protipožární opatření a kontrolu úniku provozních kapalin. Před 16. hodinou byl zprůjezdněn jeden jízdní pruh komunikace. Zásah hasičů a policistů skončil o další hodinu později. V tu dobu již byla silnice plně průjezdná.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje