Pět zraněných u nehody u Kamenného Újezdu

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

01.06.2017
Pět zraněných u nehody u Kamenného Újezdu
Všechny složky integrovaného záchranného systému byly poslední květnový den, 31.5. 2017,  v 5:45 hodin povolány k obci Kamenný Újezd, kde na silnici I. třídy došlo ke střetu dvou osobních automobilů.
Ve voze značky Chevrolet cestoval pouze řidič, ve Škodě Felicii pak čtyři osoby. Všech pět osob utrpělo zranění. Vyproštění však nebylo potřeba, cestující byli v době příjezdu českokrumlovské profesionální jednoty z havarovaných aut venku.
ViewImage-aspx.jpg
Hasiči pomohli s naložením zraněných do sanitek, zároveň také zajistili havarovaná auta protipožárním opatřením. Před půl sedmou, kdy byly ukončeny záchranné práce, se na stanici vrátila osádka cisterny, u nehody zůstal pouze českokrumlovský technický automobil. Jeho hasiči vyčkali do ukončení šetření policistů a pak dokončili úklid vozovky.
fff.jpg
Vendula Matějů, tisková mluvčí HZS Jihočeský kraj