Při srážce dvou aut zůstala v jednom z nich zaklíněna zraněná osoba

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Při srážce dvou aut zůstala v jednom z nich zaklíněna  zraněná osoba

havarie5-nakl.png
Mezi obcemi Dolní Bukovsko a Bzí zasahovali 22. listopadu 2018 v odpoledních hodinách profesionální hasiči ze stanice Týn nad Vltavou u dopravní nehody nákladního a osobního automobilu.

ViewImage-aspx.jpg

K nehodě vyjela týnská jednotka krátce po půl druhé odpolední. Po srážce osobního a nákladního auta zůstala v osobním autě zaklíněna jedna zraněná osoby.

wwe.jpg

Zasahující hasiči museli použít hydraulické vyprošťovací zařízení, kterým odstřihli téměř celou levou stranu vozu, aby zraněného vyprostili ven. Zdravotníci ZZS si zraněného od hasičů přebírali krátce před 14. hodinou.

www.jpg

Hasiči dále provedli protipožární opatření a kontrolu úniku provozních kapalin. Poté, co si nehodu převzali policisté k šetření, hasiči zásah ukončili a odjeli zpět na stanici.

Na místo nehody se vrátili okolo 16. hodiny, kdy po odtahu havarovaných aut provedli úklid vozovky

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj