Provoz na Strakonické v Českých Budějovicích blokovala nehoda dvou aut

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Provoz na Strakonické v Českých Budějovicích blokovala nehoda dvou aut
Dnes krátce po poledni, 29. května 2017, vyjela českobudějovická profesionální jednotka ve svém městě na Strakonickou ulici, kde byla ohlášena dopravní nehoda dvou osobních aut.
Jelikož v ohlášení, které operační středisko hasičů přijalo z dispečinku ZZS, byly zmíněny tři zraněné osoby a také vzhledem k tomu, že se nehoda stala na jedné z nejvytíženějších komunikací v Českých Budějovicích, vyjeli na místo hasiči jak s rychlým zásahovým automobilem, tak i s cisternou.
ViewImage-aspx.jpg
Průzkum na místě ukázal, že se jedná o srážku osobních aut továrních značek Renault a Fiat. Vyproštění zraněných nebylo potřeba, obě osádky své vozy opustily bez pomoci hasičů. Ti havarovaná auta zajistili protipožárním opatřením a provedli kontrolu úniku provozních kapalin.
hh.jpg
Rychlý zásahový automobil se mohl již po několika minutách vrátit na základnu. Cisterna zásah ukončila okolo půl jedné. Nehodu na místě šetřila Policie ČR.

Vendula Matějů, tisková mluvčí – HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj