Srážka chodce a osobního auta u Bavorovic skončila tragicky

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Srážka chodce a osobního auta u Bavorovic skončila tragicky
nehoda22.pngosoba5.jpg
Tragickou nehodu řešily všechny složky integrovaného záchranného systému 31. října 2018 v ranních hodinách na silnici vedoucí z Českých Budějovic na Hlubokou nad Vltavou.

aa.jpg

Nehoda, při které došlo ke střetu osobního auta s chodcem,  byla na operační středisko hasičů nahlášena v 5:33 hodin. Na místo vyjeli nejprve profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné, následovaní jednotkou profesionálních hasičů ze stanice České Budějovice.

Zranění sraženého chodce byla bohužel neslučitelná se životem, lékař ZZS u něj konstatoval smrt. Nehodu si smrt.jpgpřevzala Policie ČR k šetření. Hasiči místo nehody vytýčili a na zakrytí samotného místa nehody a sraženého chodce použili v nedávné době pořízenou nehodovou clonu. Zásah jednotky ukončily okolo deváté hodiny dopolední poté, co byla nehoda policisty došetřena a tělo odvezeno.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj