Tragická nehoda u Drahonic na Strakonicku

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

28.08.2018
Tragická nehoda u Drahonic na Strakonicku
nehoda-naraz2.jpgVážná dopravní nehoda se stala dnes ,28. Srpna 2018,  v dopoledních hodinách, na silnici vedoucí z Vodňan do Strakonic. V katastru obce Drahonice vyjel osobní automobil značky Mazda ze silnice a narazil do stromu.

q-(1).jpg

K dopravní nehodě byli v 9:39 hodin vysláni z obou směrů silnice profesionální hasiči ze stanic Strakonice a Vodňany. V době příjezdu hasičů havarované auto bylo zcela v plamenech. Požár se snažil hasit další kolemjedoucí řidič. I přes jeho snahu a dále okamžitý zásah hasičů auto shořelo úplně. Uvnitř zůstala na místě řidiče zaklíněná osoba, u které lékař ZZS konstatoval smrt. Po úplné likvidaci požáru hasiči tělo uhořelé osoby vyprostili. Provoz na komunikaci byl obnoven krátce před 11. hodinou.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj