Tragická nehoda v Jihočeském kraji.V havarovaném a zcela zničeném autě, které narazilo do stromu zůstal zaklíněný řidič.

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

06.12.2017

df.pngU obce Lhenice, části Hrbov zasahovaly dnes ,6. prosince 2017, všechny složky integrovaného záchranného systému u dopravní nehody osobního automobilu značky Audi.

Informaci o nehodě obdrželi hasiči na operační středisko v 10:49 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasič ze stanice Prachatice a dobrovolní hasiči ze Lhenic.

V havarovaném a zcela zničeném autě, které narazilo do stromu zůstal zaklíněný řidič. Nejevil známky života a lékař ZZS u něj konstatoval smrt. Zasahující hasiči vyčkali, dokud policisté neprovedou své nezbytné úkony, a následně tělo z auta vyprostili.

Vůz dále zajistili protipožárním opatřením a zkontrolovali případný únik provozních kapalin.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj

Foto: HZS Jihočeský kraj