U Písku shořelo auto za dvě stě tisíc korun

23.08.2018
U Písku shořelo auto za dvě stě tisíc korun
pozor.jpg pozar-T.jpg
Vysoká škoda byla vyčíslena po požáru osobního automobilu, který hořel v navečerních hodinách ve středu 22. srpna 2018  v Písku. Na silnici I. třídy č. 4 před sjezdem na průmyslovou zónu na Pražském Předměstí došlo k požáru osobního automobilu značky Chrysler Stratus.

qqq-(1).jpg

hasic-vuz.jpgK požáru vyjely v 18:22 hodin osádky dvou cisteren profesionálních hasičů z písecké stanice, svolána byla také jednotka píseckých dobrovolných hasičů. Na místě požáru hasiči průzkumem zjistili, že řidič i jeho spolujezdec stihli hořící auto včas opustit. Žádný z nich neměl viditelná zranění.

ViewImage-aspx-(1).jpg

hasic-65.pngHasiči nasadili vysokotlaký proud a požár dostali po několika minutách pod kontrolu. Z kufru auta se jim dále podařilo vyndat a zachránit osobní věci majitele. Úplnou likvidaci požáru velitel zásahu nahlásil v 19:41 hodin. Vyšetřovatel HZS stanovil výši vzniklé škody na 200 000,-, příčina vzniku požáru je v šetření.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj