U Zlučína shořelo osobní auto

HZS Jihočeský kraj//žhavé aktuality/Z regionů

30.08.2017
U Zlučína shořelo osobní auto
Profesionální hasiči ze stanice Milevsko vyjeli dnes ,30. Srpna 2017, v 9:10 hodin do Kovářova, sídelní jednotky Zlučín, kde byl na silnici č. 102 ohlášen požár auta.
V rámci mezikrajské výpomoci pak byla povolána jednotka SDH obce Klučenice (Středočeský kraj). Požár osobního auta tovární značky VW Polo hasiči během několika minut lokalizovali, dohašování jim zabralo další přibližně půl hodinu. Na místo požáru si velitel zásahu vyžádal přítomnost Policie ČR, a to z důvodu poškození semaforu a dopravního značení.
Polo shořelo prakticky kompletně. Vyšetřovatel HZS stanovil výši vzniklé škody na 85 000,-. Příčinou vzniku požáru byla provozně-technická závada na přívodu paliva. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
 h.jpg
Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj