U nehody u Černého Dubu v Jihočeském kraji museli hasiči vyprošťovat řidičku.

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

U nehody u Černého Dubu v Jihočeském kraji museli hasiči vyprošťovat řidičku.
ViewImage-(1).jpg
Vážná dopravní nehoda se stala dnes 21. Listopadu 2017 u obce Homole, části obce Černý Dub, když zde havarovala řidička s osobním vozem značky Škoda Octavia.

Informaci o nehodě přijali hasiči na operační středisko v 7:31 hodin. K nehodě operační důstojníci vyslali hasiče ze dvou směrů, a to profesionály ze stanice Křemže a ze stanice České Budějovice.

V havarovaném autě cestovala pravděpodobně jen řidička. Ta však zůstala ve voze zaklíněna. Hasiči na její vyproštění museli použít hydraulické zařízení. Odstřihli sloupek a oboje dveře na levé straně auta. Po několika minutách předávali zraněnou zdravotníkům ZZS.
ViewImage-(3).jpg
Hasiči zásah ukončili po osmé hodině, kdy předali nehodu Policii ČR k dalšímu šetření.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj