U nehody u Hlinova v Jihočeském kraji zasahoval i vrtulník LZS

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

26.06.2018
U nehody u Hlinova  v Jihočeském kraji zasahoval i vrtulník LZS

Vážná dopravní nehoda se stala dnes ,26. června 2018,  po poledni u Nových Hradů, sídelní jednotky Hlinov.
K nehodě osobního automobilu a dodávky vyslalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje v 12:44 hodin osádku cisterny profesionálních hasičů ze stanice Trhové Sviny.

ViewImage-(4).jpg

Průzkum na místě nehody potvrdil původní ohlášení na tísňovou linku a doplnil, že při střetu utrpěly zranění tři vrtulnik.jpgosoby, z nich jedna zůstala v osobním autě zaklíněna. Hasiči ji vyprošťovali a během několika minut předávali zdravotníkům ZZS. Po přistání LZS jednotka pomohla s transportem zraněné osoby do vrtulníku.

ViewImage-(5).jpg

Hasiči zároveň s vyproštěním obě havarovaná auta zajistili protipožárním opatřením a vyteklé provozní kapaliny na silnici zasypali sorbentem. Nehodu šetřila Policie ČR.

Vendula  Matějů –tisková mluvčí Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj