V hořícím autě v Jihočeském kraji zemřel řidič

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

V hořícím autě v Jihočeském kraji zemřel řidič

hor-auto2.jpgTragická dopravní nehoda se stala dnes , 8. prosince 2017, v brzkých ranních hodinách u obce Dobev.

Nehoda byla na operační středisko nahlášena v 3:25 hodin jako nehoda s následným požárem. K nehodě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Písek, svolána byla také jednotka SDH obce Dobev.
ViewImage-aspx-(1).jpg

Průzkum na místě nehody potvrdil původní ohlášení, a to že se jedná o nehodu osobního auta značky Ford Mondeo, které po nárazu začalo hořet. Následky nehody a rychlého vznícení nepřežil řidič vozu.

G-(1).jpg

Hasiči ihned zahájili hašení. Na likvidaci požáru nasadili vysokotlaký proud, kterým požár během několika minut uhasili. V souladu s nezbytnými úkony Policie ČR hasiči pak tělo mrtvého z vozu vyprostili.

Okolo půl páté ranní hasiči zásah ukončili, nehodu si převzala Policie ČR k šetření.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj

Foto: HZS Jihočeský kraj