Vážná nehoda s vyproštěním

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

25.07.2019 | Milevsko/Jihočeský kraj
Vážná nehoda s vyproštěním
Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje přijalo informaci o nehodě osobního auta, které havarovalo v Milevsku, části obce Dmýštice.

Společně s Policií ČR a ZZS Jihočeského kraje k nehodě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Milevsko. Průzkum na místě ukázal, že se jedná o nehodu osobního auta značky Škoda. To bylo v době příjezdu mimo vozovku převrácené na bok a uvnitř zůstala zraněná zaklíněná osoba. Hasiči museli na její vyproštění použít hydraulické vyprošťovací zařízení. Přibližně za čtvrt hodiny vystříhali zraněnou osobu z auta ven a předali ji zdravotníkům.

Zároveň provedli zajištění havarovaného auta proti vzniku požáru, únik provozních kapalin nebyl zjištěn. Nehodu šetřila Policie ČR.
Zdroj: HZS Jihočeského kraje