Zablokovaná silnice I. třídy u Semic

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

22.07.2021 | Semice/ Jihočeský kraj
Zablokovaná silnice I. třídy u Semic

Více než pět hodin byl zastaven provoz na silnici I. třídy č. 20 z Semic na Písecku. V odpoledních hodinách zde včera (21. července) došlo k dopravní nehodě tří vozidel.

Informaci o nehodě přijali hasiči v 13:46 hodin. Na místo vyslali profesionální jednotku ze stanice Písek. Průzkum na místě nehody ukázal, že jde o střet kamiónu převážejícího pivo, dodávky VW Crafter a osobního auta značky Škoda. Kamion měl převrácený návěs a veškerý náklad piva rozsypaný po silnici. Škoda zůstala po nárazu do Crafteru na silnici, Crafter stál za krajnicí. Zdravotníci ZZS si do své péče převzali jednu zraněnou osobu, vyproštění nebylo potřeba.
Zasahující hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili všechny vozy protipožárním opatřením a provedli kontrolu úniku provozních kapalin. Policisté silně frekventovanou komunikaci uzavřeli a stanovili objízdnou trasu. Po ukončení šetření Policie ČR hasiči dokončili úklid vozovky a krátce po 20. hodině byl provoz na ní obnoven.

Zdroj: HZS Jihočeského kraje