Během silvestrovského dopoledne vyjížděli jihomoravští hasiči ke dvěma dopravním nehodám. Zranily se dvě osoby.

HZS Jihomoravský kraj/Žhavé aktuality/ Z regionů

31.12.2017
34743.jpg
K první nehodě vyjížděla boskovická profesionální jednotka , 31.12. 2017, krátce po desáté hodině. Na silnici č. 374 z Boskovic směrem na obec Lhota Rapotina havaroval osobní automobil, který se převrátil na střechu. Hasiči předali zraněnou řidičku do péče záchranářům, vyprostili automobil zpět na komunikaci a pomohli s jeho naložením na odtahovou službu.
34741.jpg
K druhé dopolední nehodě zamířily jednotky ze Židlochovic a z Brna do Holasic na Brněnsku. Zde se střetla dvě vozidla, kdy jedno z nich dále havarovalo do blízkého stromu. Jednotky poskytly zraněné osobě první pomoc, zabezpečily vozidla proti požáru a uklidily komunikaci. Zdravotnická záchranná služba převezla zraněného k dalšímu ošetření do nemocnice.
 34735.jpg

Filip Venclovský