Čtyři lidé se zranili při nehodě dvou aut u Kuřimi

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/ Zregionů

13.03.2017
Čtyři lidé se zranili při nehodě dvou aut u Kuřimi

V neděli 12.března 2017 před půl sedmou ráno vyjížděli hasiči ze dvou jednotek k dopravní nehodě vozidel Seat a Ford na silnici I/43 u Kuřimi. Na místě byli čtyři zranění. Silnice byla průjezdná kyvadlově.

Hasiči ze stanic Tišnov a Brno Lidická, po půl sedmé ráno, zasahovali na křižovatce hlavního tahu z Brna na Svitavy s ulicí Blanenskou. V době příjezdu byla na místě záchranná služba, která pečovala o zraněné. Všechny čtyři cestující transportovaly sanitní vozy do nemocnice.

Hasiči zabezpečili místo nehody a usměrňovali provoz na křižovatce. Silnice byla průjezdná kyvadlově jedním jízdním pruhem. Hasiči zajistili havarované vozy proti případnému vzniku požáru. Do devíti hodin asistovali policii při dokumentování nehody. Poté odtahová služba odvezla havarovaná auta. V 9.20hod. zásah ukončili a silnice byla zcela průjezdná.

Jan Dvořák, HZS Jihomoravského kraj