Do sobotní dvacáté hodiny vyjížděli jihomoravští hasiči k celkem jedenácti dopravním nehodám, při kterých se zranilo čtrnáct osob.

HZS Jihomoravský kraj/Žhavé aktuality/ Z regionů

28.01.2018
Do sobotní dvacáté hodiny vyjížděli jihomoravští hasiči k celkem jedenácti dopravním nehodám, při kterých se zranilo čtrnáct osob.
34942.jpg

Sobota, 27. leden 2018
Zobrazit zdrojový obrázek
U Vranovic na Brněnsku havaroval po jedenácté hodině osobní automobil mimo komunikaci. Během nehody se převrátil na střechu a začal hořet. Na místo vyrazily profesionální jednotky ze Židlochovic a Pohořelic a dobrovolná jednotka z Vranovic. Plameny hasiči dostali pod kontrolu za tři minuty po příjezdu první jednotky na místo události. Otřesenému řidiči poskytli první pomoc a následně jej předali do péče zdravotnické záchranné služby.
34940.jpg
Před dvanáctou hodinou vyjížděly jednotky ze stanic Brno-Líšeň a Brno-Lidická k nehodě osobního automobilu, který havaroval na sjezdu z dálnice D1 ve Slatině. Vůz po nehodě skončil částečně mimo komunikaci a částečně na svodidlech. Hasiči zabezpečili automobil proti vzniku požáru a pomohli s transportem zraněného řidiče do sanitky. Po vyšetření nehody vyprostili pomocí automobilového jeřábu havarovaný vůz a uklidili komunikaci. Po dobu zásahu byl provoz omezen.
 34938.jpg
Zdroj:
Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz
Foto: HZS Jihomoravského kraje