Hasiči v Jihomoravském kraji řešili třicet čtyři nehod za dvanáct hodin

HZS Jihomoravský kraj//Źhavé aktuality/Z regionů

Hasiči v Jihomoravském kraji řešili třicet čtyři nehod za dvanáct hodin

Ve středu, 7.února 2018, od desáté do dvacáté druhé hodiny vyjeli hasiči v Jihomoravském kraji celkem ke třiceti čtyřem nehodám. U těchto událostí se zranilo dvacet šest lidí.

Od sedmnácti hodin se staly už jen čtyři dopravní nehody, ke kterým spěchali hasiči. Všechny se jim podařilo vyřešit do dvaadvacáté hodiny.

Po dvaadvacáté hodině hasiči zasahují pouze u nehody kamionu v Nížkovicích (okres Vyškov), která se stala ve 14.25hod. Na silnici I/54 pomáhají specializované firmě s vyproštěním havarovaného nákladního vozu.
nizkovice.jpg
Policisté před osmnáctou hodinou uzavřeli silnici. Náklad se musel z návěsu přeložit do náhradního vozidla a poté firma vrátí zpět  celou souprava na komunikaci. Do půlnoci by měl být havarovaný kamion odstraněn.

Součet nehod od 10.00 do 22.00hod.

Okres Počet nehod Počet zraněných
Blansko 2 0