Hasičské jednotky z Židlochovic a Hustopeče zasahovaly u tragické nehody na Břeclavsku, při které vyhasl jeden lidský život.

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.07.2017

20.července 2017 odpoledne si nehoda dodávky na dálnici D2 vyžádala jeden lidský život a zranění dvou dalších osob. Dálnice byla po dobu zásahu neprůjezdná.
33000.jpg

Profesionální jednotky ze stanic Židlochovice a Hustopeče vyslal operační důstojník k dopravní nehodě dodávky. Ve vozidle cestovalo celkem pět osob. Jeden z členů posádky utrpěl zranění neslučitelná se životem. Další dvě zraněné osoby si převzala do péče zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli zabezpečení vozidla proti vzniku požáru a dále poskytli první psychologickou pomoc zúčastněným.

Dálnice byla zprůjezdněna po 20. hodině.

Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz