Jihomoravští hasiči o víkendu v noci zasahovali u několika dopravních nehod

HZS Jihomoravský kraj//Źhavé aktuality/Z regionů

07.08.2017
Jihomoravští hasiči o víkendu v noci zasahovali u několika dopravních nehod
V noci ze soboty na neděli, 6,srpna 2017, zasahovaly naše jednotky u 4 dopravních nehod. Zranilo se při nich sedm lidí.

Po desáté hodině vyjeli hasiči k nehodě dvou osobních aut u Pasohlávek. Nebylo nutné nikoho vyprošťovat. Při srážce se však zranilo 5 osob. Hasiči zraněným poskytovali první pomoc. Zasypali uniklé provozní náplně z vozidel a místo zajistili proti požáru. Silnice z Pasohlávek do Drnholce byla neprůjezdná. Provoz byl obnoven až před jednou hodinou ráno.

Před půl třetí vyjely jednotky v Brně k dopravní nehodě na ul. Kníničská. Jednalo se o nehodu jednoho vozu a tři cestující již byli mimo auto při příjezdu jednotek. Jeden skončil v péči ZZS. Hasiči havarované vozidlo odtáhli navijákem ke krajnici.

Po půl šesté byl nutný zásah hasičů na Znojemsku. V Hrušovanech nad Jevišovkou havarovala dvě vozidla. Jedno z nich při tom nahnulo sloup veřejného osvětlení. Hasiči zajistili místo proti požáru. Nehoda se obešla bez zranění.

33150.jpg
Na ulici Sportovní v Brně se ráno střetla dvě osobní auta. Hasiči na místo vyjeli po osmé hodině. Při nehodě se zranil jeden člověk. Hasiči zjistili, že nedošlo k úniku provozních kapalin z vozidel. Zajistili preventivně místo proti požáru.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz