Motorkář nehodu nepřežil

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

15.06.2023 |  Holubice/ Jihomoravský kraj
Motorkář nehodu nepřežil

Středa, 14. června 2023 – Dvě profesionální hasičské jednotky jsme dnes ráno vyslali k nehodě motorkáře na silnici I/50 nedaleko Holubic.

Krátce po 8. hodině vyjeli k nehodě profesionální hasiči ze stanic Slavkov u Brna a Pozořice. Ještě před jejich příjezdem však pomáhal těžce zraněnému motorkáři kolemjedoucí zdravotník, ke kterému se připojila posádka našich denních příslušníků, kteří místem projížděli na poradu.

Jednotky následně převzaly resuscitaci, na kterou navázaly posádky ZZS. Přes brzkou pomoc a veškerou snahu zasahujících se muže nepodařilo zachránit a svým zraněním na místě podlehl.

Hasiči prostor nehody odstínili mobilní zástěnou. Provoz byl v místě omezen. Po vyšetření nehody uklidili hasiči komunikaci a krátce po půl jedenácté z místa odjeli.

20230614_091130.jpg

Jaroslav Mikoška, tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje