Na Brněnsku se při nehodě zranilo pět lidí

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Na Brněnsku se při nehodě zranilo pět lidí

nehoda-aut.png
V pátek 1. března 2019, dopoledne, zasahovali hasiči u dopravní nehody na křižovatce u obce Měnín na Brněnsku. Na místo vyjely jednotky HZS ze stanic Hustopeče a Židlochovice.

q-(1).jpg

Hasiči po příjezdu zjistili, že se jedná o nehodu dvou vozidel. Jeden vůz skončil mimo silnici a v něm se zranil nebezpeci-zdrava.gifjeden člověk. Druhé auto zůstalo na vozovce. Ve vozidle se zranili čtyři lidé. Jednu ženu na zadním sedadle hasiči dostali z vozidla pomocí vyprošťovacího zařízení.

qq-(1).jpg  qqq-(1).jpg

Jednotky v počátku poskytly první pomoc všem pěti zraněným a následně asistovaly posádkám záchranné zachran-prvni-pomoc.pngslužby. Místo nehody hasiči zajistili proti požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny. Silnice byla průjezdná pouze kyvadlově.

Jaroslav Mikoška - tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje
Foto: HZS Jihomoravského kraje