Na kalendáři pro Krtka budou tentokrát i ženy

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

07.11.2017
Na kalendáři pro Krtka budou tentokrát i ženy

Příslušníci a občanští zaměstnanci HZS Jihomoravského kraje podpořili Nadační fond dětské onkologie Krtek. Navázali na úspěšnou akci z roku 2015, kdy se fotil kalendář s odhalenými hasiči. Tentokrát se předvedly i ženy.

Kalendář pro rok 2016 měl velký úspěch a bylo dokonce nutné zajistit dotisk. Jihomoravští hasiči se proto rozhodli podobné téma zopakovat, tentokrát však s fotografováním souhlasily i ženy a kalendář na rok 2018 tak dostal i něžnější tvář.

Rozdíl je také v tom, že se bude jednat o oboustrannou variantu, kdy jedna strana bude s fotografiemi žen a druhá mužů. Výtěžek z prodeje nástěnných kalendářů poputuje přímo Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.
34238.jpg

Nákup kalendářů bude možný v kanceláři nadačního fondu, příp. poštou po úhradě na jeho účet. Cena kalendáře je 200,- Kč (+ poštovné). Kalendáře budou v prodeji od konce příštího týdne a my o zahájení prodeje budeme informovat.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz