Nehoda osobního auta u Pohořelic při které se zranili dospělí i děti

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda osobního auta u Pohořelic při které se zranili dospělí i děti

Při dopravní nehodě osobního auta se v neděli 3.září 2017 zranili dospělí i děti. Dva zraněné transportoval vrtulník Letecké služby Policie ČR do nemocnice. Hlavní tah na Znojmo byl v době přistání vrtulníku zcela uzavřen. Hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat.
33447.jpg

Hasiči z Pohořelic zasahovali dopoledne u dopravní nehody osobního auta, které skončilo mimo silnici na střeše. Když se záchranné a likvidační práce blížily ke konci, odvolal je operační důstojník k další vážné nehodě. Jednalo se rovněž o auto na střeše.

Při nehodě se zranili dva dospělí a dvě děti, které transportoval k dalšímu ošetření policejní vrtulník s lékařem a zdravotníkem na palubě.

33446.jpg

Po vyšetření dopravní nehody ze strany Policie ČR provedli hasiči přetočení vozidla zpět na kola a za použití sorbentu uklidili komunikaci.

David Jirouš
firebrno.cz