Osobní auto při nehodě vyjelo ze silnice a čelně havarovalo do stromu.Řidič nehodu nepřežil

HZS Jihomoravský kraj/Žhavé aktuality/ Z regionů

07.05.2018

Dnes7.května 2018  dopoledne vyjely jednotky k vážné nehodě u Sokolnic na Brněnsku. Zemřel při ní řidič osobního vozu. Hasiči jej museli z kabiny vyprostit.

K nehodě vyjely profesionální jednotky hasičů z Pozořic a Židlochovic. Při příjezdu již na místě zasahovala záchranná služba, která u řidiče konstatovala smrt. Osobní auto při nehodě vyjelo ze silnice a čelně havarovalo do stromu. Usmrcený řidič zůstal ve zdeformované kabině zaklíněný.

Hasiči místo zajistili, havarované auto stabilizovali proti případnému pohybu a počkali na zadokumentování nehody policií. Následně s pomocí hydraulických vyprošťovacích nástrojů tělo řidiče vyprostili. Na místě zasahovali přibližně dvě hodiny.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz