Plameny zachvátily střechu rodinného domu.

Žhavé aktuality / JIhomoravský kraj

13.10.2018
Plameny zachvátily střechu rodinného domu.

V Dolních Dunajovicích hořela v pátek večer střecha rodinného domu. K místu zásahu vyjely jednotky z druhého stupně požárního poplachu. Při požáru se nikdo nezranil.

V pátek po dvacáté hodině vyjely profesionální a dobrovolné jednotky hasičů k hlášenému požáru střechy rodinného domu v Dolních Dunajovicích na Břeclavsku. Proti plamenům nasadily celkem pět vodních proudů a požár tak dostaly pod kontrolu za necelou hodinu od ohlášení události na tísňovou linku. Během zásahu hasiči vytlačili z garáže postiženého domu osobní automobil.

V dalších hodinách jednotky rozebíraly zasažené střešní konstrukce a dohašovaly skrytá ohniska požáru.

Při zásahu se nikdo nezranil. Příčina vzniku požáru a výše způsobené škody jsou v šetření.