Po nehodě dvou osobních automobilů s kamionem v Jihomoravském kraji byla silnice číslo padesát neprůjezdná přes tři hodiny

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

10.11.2017
Po nehodě dvou osobních automobilů s kamionem  v Jihomoravském kraji byla silnice číslo padesát neprůjezdná přes tři hodiny

34274.jpg
Profesionální hasiči ze Slavkova a Bučovic pomáhali ve čtvrtek 9.listopadu 2017 u nehody dvou osobních vozů a kamionu na silnici I/50 mezi desátým a jedenáctým kilometrem. Při nehodě se zranili celkem čtyři lidé, které záchranná služba odvezla do nemocnic. Městská policie se postarala o dva psy z jednoho havarovaného vozu. Silnice byla od sedmnácté hodiny zcela neprůjezdná až do půl deváté večer.
34277.jpg

Hasiči po příjezdu na místo poskytli zraněným první pomoc a pak si je převzala do své péče záchranná služba. Všechny zraněné odvezly sanitky do nemocnic. Zasahující hasiči zajistili všechna vozidla proti případnému vzniku požáru. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.
34275.jpg

K jednomu z vozů byl připojen přívěsný vozík, na kterém převáželi čtyřkolku. Vozík i čtyřkolka se při nehodě převrátily. V autě cestovali také dva psi, které si převzala městská policie. Obě zvířata čekají na své majitele v útulku.
34278.jpg

Policisté uzavřeli silnici a odkláněli všechna vozidla přes Slavkov. Po odklizení havarovaných aut a úklidu silnice byl provoz obnoven dvacet minut po dvacáté hodině. Hasiči v té době zásah ukončili.

 

 

 

Zdroj:

Jan Dvořák,

Tiskový odbor HZS Jihomoravského kraje

Foto: HZS Jihomoravského kraje