Po nehodě hasiči vyprošťovali dvě zraněné ženy

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Po nehodě hasiči vyprošťovali dvě zraněné ženy

nehoda44.png nehoda-kruh.png
Ve čtvrtek, 22.listopadu 2018, po 22. hodině vyjely hasičské jednotky ze stanic Bučovice a Slavkov u Brna k dopravní nehodě na silnici I/50 u Vícemilic na Vyškovsku. Po střetu dodávky a osobního auta se zranili dva lidé.

37442-(1).jpg

Hasiči po příjezdu zahájili vyprošťování obou řidiček. Při záchraně museli využít hydraulická vyprošťovací nehodya.pngzařízení. U osobního auta bylo nutné odtlačit přístrojovou desku a odstranit boční dveře. Obě zraněné ženy následně předali do péče posádek ZZS.

37446-(1).jpg

Nehoda zastavila provoz na silničním tahu I/50. Během zásahu byl zpomalen provoz také na železniční trati uklid.pngvedoucí podél silnice. Hasiči očistili vozovku a odtahová služba krátce po půl jedné v noci odklidila havarovaná vozidla do jednoho pruhu a provoz tak mohl být obnoven kyvadlově. Činnost na místě zásahu hasiči ukončili v 1.10 hodin.

Jaroslav Mikoška - tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje
Foto: HZS Jihomoravského kraje