Po požáru zůstala v chatce v Brně-Bohunicích dvě lidská torza

HZS Jihomoravského kraje//Źhavé aktuality/Z regionů

Po požáru zůstala v chatce v Brně-Bohunicích dvě lidská torza
Ve středu, 29. listopadu 2017 v noci zasahovaly jednotky u požáru chatky v Brně-Bohunicích. Hasiči v požářišti nalezli dvě lidská torza. Hmotná škoda je v desetitisících.
34401.jpg
Událost byla na  operační středisko ohlášena 53 minut po půlnoci. K požáru v chatové oblasti vyjela jednotka SDH Bohunice a profesionální hasiči ze stanic BVV, Starý Lískovec a Lidická.

34402.jpg
Při příjezdu jednotek byla celodřevěná chatka o rozměrech 4x3 metrů celá v plamenech. Jednotky nasadily dva vodní proudy a požár zcela zlikvidovaly krátce po druhé hodině ranní.

34404.jpg
Uvnitř chatky hasiči objevili dvě torza lidských těl. Podle dostupných informací v chatce přespávali bezdomovci. Spolu s vyšetřovatelem hasičského sboru se tak do práce na místě zapojili také příslušníci Policie ČR.

Hmotná  škoda je  odhadnuta  na 50 tisíc korun.  Příčiny vzniku požáru jsou předmětem vyšetřování.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz