Požár zničil rodinný dům

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Požár zničil rodinný dům

Krátce před půlnocí z 25.dubna na 26.dubna 2017 přijalo naše operační středisko informaci o požáru v rodinném domě v Brně-Kohoutovicích. Na místo vyjelo pět profesionálních hasičských jednotek. Požár zachvátil přízemí a dvě patra domu. Jeden člověk skončil v nemocnici.
32036.jpg

Při příjezdu hasičů byl muž obývající dům na ulici. Pro podezření z nadýchání kouře skončil v péči záchranné služby. Hasiči proti plamenům nasadili tři vodní proudy. Hasili také z automobilového žebříku.
32032.jpg

Požár se podařilo dostat pod kontrolu hodinu po půlnoci a další necelou hodinu trvalo dohašování. Příčina vzniku požáru není zatím jasná, stejně jako škoda, kterou plameny napáchaly. Vyšetřovatelé se na místo budou vracet za světla během dopoledne.
32039.jpg

Jaroslav Mikoška, tiskový mluvčí HZS JmK