Při nehodě autobusu ve kterém cestovalo 20 osob s osobním vozidlem u obce Lesní Hluboké se zranili dva lidé

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.07.2017
Při nehodě autobusu ve kterém cestovalo 20 osob  s osobním vozidlem u obce Lesní Hluboké se zranili dva lidé

Ve čtvrtek, 20.července 2017, večer vyjížděly jednotky z profesionálních stanic Rosice a Velká Bíteš k dopravní nehodě autobusu s osobním vozidlem poblíž dálničního sjezdu u obce Lesní Hluboké.

33001.jpg
Hasiči z havarovaného osobního automobilu vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení zraněnou osobu, kterou společně s dalším spolucestujícím předali do péče zdravotnické záchranné služby.  V autobuse cestovalo během nehody celkem 20 osob, nikdo z nich se nezranil. Náhradní spojení zajistila během krátké chvíle dopravní společnost. Hasiči dále zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a provedli úklid komunikace.

33002.jpg

33005.jpg