Sobotní dopravní nehody

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/ Zregionů

13.03.2017
Sobotní dopravní nehody

V sobotu 11.března 2017 řešili hasiči v Jihomoravském kraji celkem 7 dopravních nehod. U těchto nehod bylo zraněno celkem 5 osob, jeden muž nepřežil.

Stručný přehled od půlnoci do 21. hodiny:

Ráno, před druhou hodinou zasahovali hasiči u převrácené dodávky u Šumic. Řidič byl předán do péče ZZS a hasiči zabezpečili dodávku proti případnému vzniku požáru.

O nejvážnější nehodě na Znojemsku jsou informace ve článku Vážná nehoda zablokovala hlavní tah z Pohořelic na Znojmo

Od 12.30 hod byla na několik desítek minut uzavřena dálnice na 217. km u Rousínova, kde havarovala 4 osobní auta. Při nehodě se zranili dva lidé. Po úklidu vozovky od střepů byl provoz na dálnici ve směru na Vyškov obnoven.

31602.jpg

Po půl šesté večer u Šebetova zasahovali hasiči u nehody osobního vozu, který narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

d.jpg

O pár minut později se stala další dopravní nehoda u Moravského Písku. Vozidlo tam skončilo několik metrů od silnice na střeše. Zraněnou osobu ošetřila a následně odvezla záchranná služba do nemocnice.

Jan Dvořák, HZS Jihomoravského kraje