V Jihomoravském kraji dnes havarovaly kamiony. Nehody se neobešly bez zranění a omezení dopravy.

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

24.10.2017
V Jihomoravském kraji dnes  havarovaly kamiony. Nehody se neobešly bez zranění a omezení dopravy.

images.jpg 73390_8e8c7.jpg
V úterý 24.října 2017 jednotky jihomoravských hasičů zasahovaly u nehod na dálnicích D1 a D2. Neobešly se bez zranění a omezení dopravy.

34135.jpg 34136.jpg

Ráno byla nutná pomoc hasičů u Rakvic na Břeclavsku. Střetly se tam na dálnici ve směru od Brna dva kamiony. Hasiči vyprostili jednoho z řidičů a poskytli mu první pomoc do příjezdu záchranné služby. Dálnice byla s omezením průjezdná. Následky nehody odstraňuje specializovaná firma.

nemojan.jpg 34142.jpg

Odpoledne byl nutný výjezd hasičů na Vyškovsku. Na 222. kilometru D1 směrem na Ostravu se srazily opět dva kamiony. Také tato nehoda omezila provoz na dálnici. Hasiči očistili povrch silnice, zajistili vozy proti požáru a přečerpali naftu z poškozené nádrže kamionu. Při nehodě se nikdo nezranil.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz