V Křižanovicích hasiči likvidovali požár hospodářského stavení

HZS Jihomoravský kraj/Žhavé aktuality/ Z regionů

V Křižanovicích hasiči likvidovali požár hospodářského stavení

15.května 2019,před půl sedmou večer zasahovali hasiči u požáru dílny a půdy v hospodářském objektu. Proti plamenům použili celkem 6 vodních proudů. Vzhledem k hustému kouři museli zasahovat v dýchacích přístrojích.

ViewImage-(1).jpg

Požár dostali pod kontrolu krátce po dvacáté hodině. Následně vyklízeli uskladněný materiál a dohašovali jednotlivá ohniska. Rozebrali část střešní konstrukce, kterou oheň poškodil. Plameny zcela zlikvidovali ve 23.40 hod. Zásah hasiči ukončili až po půlnoci.

ViewImage.jpg

Předběžná škoda byla vyčíslena na sto padesát tisíc korun. Příčina vzniku požáru je v šetření. Událost se obešla bez zranění.

Na místě zasahovaly profesionální jednotky z Vyškova, Brna-Líšně, Morkovan-Slížan (ZLK) a dobrovolné jednotky z Drnovic, Ivanovic na Hané, Vyškova, Brodku u Prostějova (OLK) a Morkovic-Slížan (ZLK).

Jan Dvořák,
Tiskový odbor HZS Jihomoravského kraje