V sobotu nad ránem spěchaly jednotky brněnských hasičů k dopravní v Brně při které se zranili čtyři lidé

HZS Jihomoravský kraj//Źhavé aktuality/Z regionů

10.03.2018
V sobotu nad ránem spěchaly  jednotky brněnských hasičů k dopravní v Brně při které se zranili čtyři lidé

V sobotu, 10.března 2018 nad ránem, spěchaly dvě jednotky brněnských profesionálních hasičů k dopravní nehodě ve Štefánikově ulici. Hasiči po příjezdu zabezpečili místo nehody a ve spolupráci se záchrannou službou poskytli první pomoc zraněným osobám.

35144.jpg

Při střetu dvou osobních automobilů se zranili čtyři lidé. Provoz ve Štefánikově ulici byl po dobu zásahu omezen

35143.jpg

Jednotky dále zabezpečily vozidla proti vzniku požáru, zasypaly uniklé provozní kapaliny sorbentem a pomocí autojeřábu odstranily vrak vozidla z tramvajového pásu.

Po dobu zásahu složek IZS byl provoz v místě nehody omezen.

Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz