Výjezdy hasičů Jihomoravského kraje na Štědrý den

26.12.2018
Výjezdy hasičů Jihomoravského kraje na Štědrý den
dc8c575fab09338f868d5b092.jpg

Hasiči v Jihomoravském kraji na Štědrý den ,24.12.2018, vyjeli k 27 událostem, po půlnoci zasahovali u dalších hasic-aut.jpgčtyř událostí. Celkem se zranilo 10 osob. Hořel pouze jeden adventní věnec, který uhasili obyvatelé bytu před příjezdem hasičů.

zdravi-san22.jpgČtyři zraněné odvezla ráno záchranná služba z Jamolic po úniku oxidu uhelnatého z kotle na tuhá paliva. Naměřili jsme tam zvýšené koncentrace plynu CO.

Požár, u kterého evidujeme předběžnou škodu ve výši 40 tisíc korun, jsme řešili v Drnholci o půl šesté ráno. Plameny a zplodiny hoření poškodily v rodinném domě televizi, nábytek a další vybavení. K hořícímu adventnímu věnci jsme vyjeli ve Vyškově před půl osmou večer. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že požár je již uhašen a nedošlo k dalším škodám.

zdravi-san.jpgDalší zraněné evidujeme u událostí, kde jsme otevírali uzavřené prostory nebo pomáhali s transportem pro záchrannou službu.

statistika2.jpgPřehled výjezdů

Typ události počet