Auta začala po nehodě hořet, událost skončila tragicky

17.03.2019
Auta začala po nehodě hořet, událost skončila tragicky

ViewImage-(5).jpg

V neděli 17.března 2019 po dopravní nehodě osobního auta a dodávky začala obě vozidla hořet. Nehoda se stala na silnici z Hazlova směrem na Aš. Při příjezdu první jednotky hasičů na místo události bylo požárem zasažené celé osobní auto. Po uhašení nalezli hasiči uvnitř vozidla tělo jednoho z pasažérů.

ViewImage-(6).jpg

Další dva z osobního auta utrpěli popáleniny, stejně tak jeden ze svědků nehody, který pomáhal zraněným po nehodě dostat se z aut ven. Pro zraněné z osobního vozidla s německou poznávací značkou přiletěli na místo události dva vrtulníky německé záchranné služby  .

ViewImage-(7).jpg

Řidiče dodávky s českou poznávací značkou převezla do nemocnice sanitka. Účastníků nehody na místě poskytli první psychickou pomoc členové týmu posttraumatické péče.

Po vyšetření nehody ze strany policie provedli hasiči vyproštění těla mrtvé osoby z osobního auta. Po celou dobu pak hasiči likvidovali únik provozních kapalin. Silnici z Hazlova na Aš bylo po dobu záchranných a likvidačních prací zcela uzavřena.

Zasahující jednotky:
HZS Aš (CAS 20 T815)
JSDH Krásná (CAS 30 T815)
JSDH Hazlov (CAS 32 T815)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj  - Foto: HZS Karlovarský kraj