Dodávka s pečivem začala hořet za jízdy

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Dodávka s pečivem začala hořet za jízdy

Dnes, 6.dubna 2017, musel řidič na Karlovarsku odstavit hořící auto na zastávce u silnice, aby stihl bezpečně vystoupit. Požár pak zničil celou kabinu.
h.jpg

U požáru dodávky převážející pečivo zasahovali ve středu dopoledne hasiči ze tří jednotek. Dodávka začala hořet za jízdy na silnici č. I/6 u odbočky na Čichalov na Karlovarsku. I když řidič stihl s autem zastavit na autobusové zastávce u silnice, kvůli zásahu hasičů byl provoz na silnici po nezbytně nutnou dobu zcela zastavený.
ViewImage-aspx.jpg
Požár se z motorové části rozšířil na celou kabinu a zasáhl i úložné prostory. Hasiči oheň zlikvidovali během několika minut po příjezdu na místo, požár stihl zničit celou kabinu. Celá událost je bez zranění, škoda vznikla na vozidle a také na povrchu silnice pod požárem.
j.jpg
Podle vyšetřovatele požárů je příčinou technická závada, odhad škody je 150 tisíc korun. Provoz na silnici byl plně obnovený před polednem.
ut.jpg

Zasahující jednotky:

HZS Toužim (CAS 20 T815)

JSDH Žlutice (CAS 20 T815)

JSDH Verušičky (CAS 20 Š706)

Martin Kasal

HZS Karlovarský kraj