Dvě nehody a devět zraněných v Karlovarském kraji během víkendu

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

15.04.2019
Dvě nehody a devět zraněných v Karlovarském kraji během víkendu

Během víkendu, 13 - 14. dubna 2019, zasahovali hasiči v Karlovarském kraji u pěti dopravních nehod. Při nich se zranilo celkem deset osob. Dvě nehody byly zcela bez zranění, u nehody na silnici z Varů na Prahu se zranil řidič, zbylých devět zraněných mají pak na svědomí poslední dvě dopravní nehody.

ViewImage-(5).jpg


Jednotka z Karlových Varů a z Chodova zasahovala v pátek večer u nehody jednoho osobního auta po nárazu do stromu. Nehoda se stala na silnici z Karlových Varů na Mírovou. Ve vozidle cestovalo pět osob, všechny utrpěly zranění, hasiči pomáhali s prvotním ošetřením zraněných, než si všechny převzala záchranná služba.

ViewImage-(2).jpg


Následně bylo nutné důkladně uklidit vozovku, kam uniklo velké množství provozních kapalin.

ViewImage-(3).jpg

Další vážná nehoda se stala u Lítova na Sokolovsku, kde se auto převrátilo na střechu. Na místě zasahovali hasiči ze Sokolova a Kynšperka. Čtyři cestující se z převráceného auta dostali sami ven ještě před příjezdem záchranářů, záchranná služba všechny převezla na ošetření do nemocnice. V obou případech byla silnice po dobu provádění záchranných a likvidačních prací zcela uzavřena.
 
 
Zdroj:
Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj   Foto: HZS Karlovarský kraj

FOTOGALERIE