Na dálnici D6 se srazilo sedm osobních aut Nehoda uzavřela provoz na více než dvě hodiny

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

29.01.2019

Dopravní nehody celkem sedmi osobních aut a jednoho nákladního uzavřela v úterý, 29.ledna 2019, ráno provoz na silnici D6 ve směru z Karlových Varů na Sokolov. Uzavřený byl úsek z Jenišova ke sjezdu na Loket.

ViewImage-(3).jpg

Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů, kteří zajistili místo nehody. Žádný z účastníků nehody nebyl zraněný. Hasiči na místě asistovali při naložení havarovaných aut na odtahovou službu, úklid a ošetření kluzkého povrchu silnice zajistil správce komunikace.

ViewImage-(2).jpg

V ranních hodinách pak havarovalo jedno osobní auto na silnici D6 také u Sokolova. Poté, co se řidič dostal z auta ven, narazilo do tohoto vozidla další přijíždějící. Také u této nehody zasahovaly dvě jednotky hasičů, rovněž zajistili místo nehody, zde se navíc museli společně se správcem komunikace postarat o velký únik provozních kapalin.

Záchranná služba si převzala dva zraněné. U této nehody nebylo nutné zcela uzavřít provoz, ten bylo možné s opatrností pouštět v jednom jízdním pruhu.

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj  - Foto: HZS Karlovarský kraj