Na silnici z Karlových Varů při čelním střetu dvou aut zemřel jeden člověk

12.08.2018
Na silnici z Karlových Varů při čelním střetu dvou aut zemřel jeden člověk
nehoda2.png
Čtyři zranění, z toho jedno smrtelné, si vyžádala vážná dopravní nehoda, která se stala v sobotu 11.srpna 2018,  ve večerních hodinách na silnici z Karlových Varů na Prahu před uzavírkou u Žalmanova.

ViewImage-(7).jpg

Čelně se zde střetla dvě osobní auta. Podle oznamovatelů události jedno z aut po střetu začalo hořet. Operační hasic-aut.jpgstředisko tak vyslalo na místo čtyři jednotky hasičů. V době jejich příjezdu na místo už auto nehořelo, v jednom z aut byla zaklíněná osoba.

ViewImage-(8).jpg

vrtul2.jpgHasiči asistovali záchranné službě, připravili prostor pro přistání záchranářského vrtulníku a zajistili celé místo nehody. Provoz na komunikaci byl od začátku zcela uzavřený. Záchranná smrt2.jpgslužba převezla do nemocnice tři zraněné, dva z nich vrtulníkem. Čtvrtý zraněný zemřel na místě nehody, hasiči jej museli z havarovaného auta vyprostit. Provoz na komunikaci byl obnovený v deset hodin večer.

hasic-4asahuj.jpgZasahující jednotky:
HZS Karlovy Vary (CAS 24 Scania, CAS 20 T815)
HZSp Letiště Karlovy Vary (RZA)
JSDH Stružná (CAS 24 L101)
JSDH Bochov (CAS 20 T815)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj
Foto: HZS Karlovarský kraj