Na silnici z Karlových Varů směrem na Prahu se čelně srazilo osobní auto s kamionem.

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

25.09.2018
nehoda22.pngkamion4.png
Čelní srážka osobního auta s nákladním na více než hodinu zcela zastavila provoz na silnici z Karlových Varů směrem na Prahu. Vážná dopravní nehoda se stala v úterý 25.9. 2018 před osmou hodinou ráno u odbočky na Olšová Vrata.

ViewImage-(3).jpg

vrtulnik.jpgV osobním autě po nárazu zůstal zaklíněný řidič, pro vyproštění museli přivolaní hasiči použít hydraulické vyprošťovací nástroje. Zároveň hasiči na žádost záchranné služby připravili na křižovatce nedaleko místa nehody prostor pro přistání záchranářského vrtulníku.

ViewImage-(6).jpg

zakaz.jpgProvoz na silnici byl během záchranných prací v obou směrech zcela zastavený, po odletu vrtulníku bylo možné pustit provoz kyvadlově. Co bylo příčinou dopravní nehody, zjišťuje policie.

ViewImage-(10).jpg

hasic-aut.jpgZasahující jednotky:
HZS Karlovy Vary (CAS 20 Scania, CAS 24 Scania)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj
Foto: HZS Karlovarský kraj