Oheň v Sadově zasáhl zahradní chatku, zranil jednu osobu a šířil se dál

HZS Karlovarský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Oheň v Sadově zasáhl zahradní chatku, zranil jednu osobu a šířil se dál

Na tři zahradní chatky se rozšířil požár, který hasičům nahlásili svědci události v Sadově na Karlovarsku ve středu, 17.dubna 2019, odpoledne. Původně hořela jedna dřevěná chatka, oheň se přes kolem rostoucí túje rozšířil i na další dvě chatky a plot.

ViewImage-(10).jpg

Zatímco první chatku plameny zcela zničily, ostatní dvě chatky se hasičům podařilo ochránit, poškozené tak je jen dřevěné obložení. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů, požár zlikvidovaly během dvou hodin.

ViewImage-(11).jpg

Na místě se zranila jedna osob z řad majitelů chatek, s popáleninami byl muž převezen sanitkou záchranné služby do nemocnice. Podle vyšetřovatele požárů je příčinou závada na elektroinstalaci, odhadovaná škoda je 200 tisíc korun.

hasic-aut.jpgZasahující jednotky:
HZS Karlovy Vary (CAS 24 Scania, CAS 30 T815-7)
JSDH Ostrov (CAS 20 Man)
JSDH Hájek (CAS 30 T815-7)

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj   - Foto: HZS Karlovarský kraj

ViewImage-(12).jpg