Požár zničil zahradní chatku v Sadově u Karlových Varů.Při požáru se lehce zranil majitel, celková likvidace trvala až do druhé dne 

HZS Karlovarský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

16.02.2018
Požár zničil zahradní chatku v Sadově u Karlových Varů.Při požáru se lehce zranil majitel, celková likvidace trvala až do druhé dne 

aaa.jpg

aas.jpgK hlášenému požáru chatky v Sadově u Karlových Varů vyjížděli ve středu, 14.2. 2018, v podvečer hasiči ze tří jednotek. Požár byl vidět na velkou vzdálenost, v době příjezdu hasičů na místo byla již celá chata v plamenech.


aaaaa.jpg

Lehce zraněný majitel skončil v péči posádky záchranné služby, hasiči s použitím několika vodních proudů dostali plameny pod kontrolu do čtyřiceti minut od příjezdu na místo.

s.jpg

Z objektu vynesli jednu tlakovou lahev, kterou ochlazovali. Kvůli vyhledání a uhašení všech ohnisek museli hasiči části dřevěné chatky rozřezat a rozebrat.

dhl.jpg

Ve večerních hodinách hasiči z místa požáru odjeli s tím, že druhý den ráno, 15.února 2018, ještě provedou znovu důkladnou prohlídku. Teprve poté byl požár definitivně zlikvidován. Výše škody je odhadnuta na 350 tisíc korun, jako příčinu určil vyšetřovatel požárů nedbalost majitele.

ko.jpg

Zasahující jednotky:

HZS Karlovy Vary (CAS 20 T815, CAS 30 T815-7, VEA Toyota)

JSDH Ostrov (CAS 20 Man)

JSDH Hájek (CAS 24 L101, CAS 30 T815-7)

 

 

Zdroj:

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj

 

FOTOGALERIE